Catering

Catering Kamieniczka kieruje swoją ofertę do klienta biznesowego. Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług, zajmiemy się sprawną organizacją wydarzenia. Wystarczy jedynie ustalić z nami termin (dzień i godzinę jego rozpoczęcia), a także liczbę uczestników oraz menu. Ze swojej strony dopilnujemy wszystkich szczegółów, tak by zamawiający nie musiał się o nic martwić. Państwa zadowolenie to nasz priorytet.

Catering hotelu Kamieniczka w Legnicy – profesjonalna obsługa firm

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w organizacji imprez masowych z łatwością dobieramy nasze propozycje do potrzeb klientów. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, dostosowując potrawy oraz formę ich serwowania do charakteru danego przyjęcia.

Naszą specjalnością jest profesjonalny catering dla firm. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia odnośnie do dań lub samego spotkania. Dostarczamy zarówno gotowe menu cateringowe, jak i zamówienia skomponowane indywidualnie przez klienta. Gwarantujemy oprawę kulinarną na najwyższym poziomie.

Catering w hotelu Kamieniczka – pyszne dania w szybkim czasie

Zapewniamy kompleksową obsługę dowolnego wydarzenia „u klienta”. Oferowany przez nas catering biznesowy obejmuje dostarczanie szybkich posiłków dla pracowników. Obsługujemy firmowe lunche i obiady, jak również kolacje biznesowe. Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych na przygotowanie spotkania jubileuszowego lub promocyjnego. Realizujemy wysokiej jakości usługi zarówno na eleganckich bankietach, jak i oraz swobodnych spotkaniach integracyjnych. Mogą Państwo zamówić nasze jedzenie podczas sympozjum lub konferencji, a także szkolenia. Gwarantujemy, że wszyscy uczestnicy będą zadowoleni z naszego jadłospisu.

Odnieśliśmy już wiele sukcesów w dziedzinie żywienia zbiorowego. Przykładamy wszelkich starań, aby nasze dania wpisywały się w charakter imprezy. Przywiązujemy dużą wagę zarówno do jakości, jak i do estetyki podania.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Dowozimy smaczne, gorące posiłki, a przy tym zawsze jesteśmy punktualni. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska!