Restauracja

Kamieniczka to restauracja hotelowa w Legnicy, przy ul. Młynarskiej 15. Jej oryginalny wystrój przykuwa oko wchodzących, a nasz personel zapewnia profesjonalną i dyskretną obsługę.

Restauracja Legnica – idealne miejsce na spotkanie

Na naszą restaurację składają się dwie stylowe sale urządzone z dużym wyczuciem smaku i klasą. Stonowana kolorystyka wnętrz zapewnia gościom możliwość relaksu oraz skupienia się na rozmowie. To doskonałe miejsce na randkę, nadaje się także na rodzinną uroczystość lub na kolację spędzoną w gronie przyjaciół. Przyjemnie zacząć u nas dzień pysznym śniadaniem przy bufecie szwedzkim. Oprócz tego nasza restauracja w Legnicy to idealny lokal na zorganizowanie spotkania biznesowego. Służymy pomocą w przygotowaniu imprezy – zapraszamy do składania rezerwacji pod numerem recepcji.

Latem prócz obu eleganckich sal oddajemy do Państwa dyspozycji także uroczy, zaciszny ogródek. Nasi goście mogą odprężyć się na świeżym powietrzu, chronieni przed słońcem cieniem pięknych drzew. Z pewnością znajdą Państwo u nas wytchnienie od zgiełku miasta.

Legnica restauracja – kuchnia wielu smaków

Restauracja Kamieniczka serwuje głównie dania kuchni polskiej. Można u nas skosztować tradycyjnych potraw w nowych, nietuzinkowych aranżacjach bądź w klasycznej, znanej wszystkim odsłonie. Jesteśmy również otwarci na inspiracje kulinarne, dlatego w naszym menu znalazły się też różnorodne europejskie dania. Jeżeli nasi goście z państw basenu Morza Śródziemnego lub krajów Wschodniej Europy zapragną zjeść danie ze swojej ojczyzny, to odnajdą je w naszym menu. Zapraszamy miłośników tradycyjnych smaków oraz osoby o bardziej egzotycznych gustach. Łączymy różne trendy, tworząc oryginalne kompozycje i zaskakując gości niesztampowym podejściem do gotowania.

Nasza restauracja hotelowa w Legnicy wyróżnia się niezwykle różnorodną ofertą. Dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet najbardziej wymagające oczekiwania odwiedzających.

Serdecznie zachęcamy do skosztowania dań przygotowanych przez naszą kuchnią.